Catering dietetyczny Gryfino

Mieszkańcy Gryfina, mamy dla Was dobrą wiadomość. Jesteśmy dostępni również w Waszym mieście. Pomożemy we wdrożeniu zdrowego stylu życia w smaczny i kompleksowy sposób. Catering dietetyczny Gryfino stanął na wysokości zadania i oferuje aż 7 różnych sposobów żywienia. Jesteście ciekawi jakich?

Rozpoczynanie przygody ze zdrowym trybem odżywiania może być stresujące dla laików i osób, które są przyzwyczajone do kalorycznych i niezdrowych posiłków. W związku z tym oferujemy Ci pomocną dłoń w zakresie pracowania nad wdrażaniem właściwych nawyków żywieniowych.

Catering dietetyczny Gryfino to skuteczna i przede wszystkim bezpieczna metoda walki z otyłością i złem samopoczuciem na co dzień. Nad posiłkami czuwają specjaliści, więc korzystając z naszych usług masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Dieta pudełkowa Gryfino – poznaj jej zalety

Wybierając catering dietetyczny Gryfino, nie musisz głowić się nad kompletowaniem odpowiednich składników oraz nosić ciężkich toreb z zakupami spożywczymi. Wyręczamy Cię w tym i to jest jednym z plusów zamawiania pudełek – oszczędność czasu i energii, którą wykorzystujesz podczas chodzenia do sklepu.

Kolejną zaletą wynikającą ze spożywania dietetycznych pudełek jest zaprzestanie liczenia kalorii – niektórzy podchodzą do tego wręcz obsesyjnie. Dzięki wybieraniu kaloryczności przy składaniu zamówienia na naszej stronie, nie musisz się obawiać o to, że jednego dnia zjesz za dużo, a drugiego za mało.

W cateringu ponadto nie chodzi tylko o kaloryczność, ale o jakość i świeżość produktów, którą u nas masz gwarantowaną. Bazujemy na wyselekcjonowanych składnikach, które realnie przyczyniają się do poprawy funkcjonowania organizmu. Wybierając je bez wiedzy, łatwo o pomyłkę.

Do wyboru, do koloru – catering dietetyczny Gryfino i rodzaje diet

Każdy z nas ma inne preferencje żywieniowe, a dieta pudełkowa Gryfino pragnie im sprostać. Jedni spożywają mięso, drudzy od niego stronią, dlatego w naszej ofercie znajdziesz aż siedem rodzajów diet, które trafiają do najbardziej wymagających odbiorców. Co u nas znajdziesz?

  • Dieta standard skierowana jest do osób, które nie mają żadnych nietolerancji pokarmowych i po prostu chcą zacząć prowadzić zdrowy tryb życia oraz nieco schudnąć. Przychodzą do Ciebie codziennie zdrowe pudełka zawierające produkty pochodzenia zwierzęcego oraz roślinnego. Najbardziej popularny typ diety.
  • Dieta bez glutenu i laktozy to oferta przygotowana dla osób o pewnych nietolerancjach. Jest w niej więcej produktów roślinnych, które zapewniają jednocześnie sytość i lekkość. Być może eliminacja tych dwóch składników na stałe przyczyni się do poprawy Twojego codziennego funkcjonowania.
  • Dieta pescowegetariańska wyklucza drób i mięso czerwone, ale pozwala z kolei na ryby i to jest jej najbardziej charakterystyczna cecha. Taki typ żywienia zapobiega wielu chorobom, ale nie jest dedykowany dzieciom, kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym.
  • Czy są tu jacyś sportowcy, którzy dążą do niesamowitych wyników w swojej dyscyplinie? Właśnie dla Was przygotowaliśmy dietę sport, będącą źródłem siły i prawidłowej masy ciała. Smak, zdrowie i moc to jej cechy charakterystyczne. Osoby aktywnie fizycznie muszą spróbować takich pudełek.
  • Cierpisz na insulinoopornosć, cukrzycę bądź masz zaburzony lipidogram? Rozważ przejście na dietę niskowęglowodanową. Redukcja cukrów poprawi Twoje funkcjonowanie już od pierwszego dnia korzystania z takich pudełek. Zauważysz poprawę myślenia i sylwetki.
  • Office Box ułatwi z kolei codzienne funkcjonowanie zabieganych pracowników, którzy większość dnia spędzają w biurze lub na home office. Otrzymują wówczas 3 zbilansowane dania, które zawierają zbilansowane składniki. Nie będzie już podjadania między posiłkami!
  • Post warzywno-wowocowy stanowi natomiast niskokaloryczne posiłki, które detoksykują organizm. Poprzedza on przejście na zbilansowaną dietę o podwyższonej kaloryczności. Należy stosować ten typ żywienia przez określony czas, maksymalnie sześć tygodni.

 

catering dietetyczny Gryfino
Zdrowie w Pudełku | Catering dietetyczny Gryfino

Dieta pudełkowa Gryfino – nadal nie wiesz jakie pudełka wybrać?

Znasz już rodzaje naszych diet i walory płynące z bycia na nich, jednakże nadal nie wiesz, jaki sposób żywienia będzie dla Ciebie odpowiedni? Catering dietetyczny Gryfino oferuje pomoc dietetyka, który pomoże Ci w podjęciu tej decyzji. Wspólnie określicie potrzeby organizmu, cel oraz kaloryczność diety.

W niektórych przypadkach będzie konieczność wykonania badań, na przykład na nietolerancje pokarmowe. Ich wyniki wskażą, czy zajdzie u Ciebie wykluczenie określonych składników, na przykład glutenu czy laktozy. Najpierw należy wysłuchać potrzeb swojego organizmu, a potem je spełniać!

Bywa tak, że wykluczenie kilku pokarmów przynosi rewelacyjne efekty i przybliża do zrealizowania marzeń, na przykład zgrabnej sylwetki. Nie trzeba zatem głodować, aby schudnąć, tylko postawić na zdrowe oraz przy okazji smaczne pudełka, na przykład z naszego cateringu.

Na tym etapie wiesz już, że przygoda z pudełkami jest nie tylko zdrowa, ale satysfakcjonująca. Naszym celem jest nie tylko ułatwienie Tobie życia, ale i przekonanie na stałe do dobrych nawyków żywieniowych. Catering dietetyczny Gryfino może stać się Twoim sprzymierzeńcem w tej wędrówce.