Catering dietetyczny Szczecin

Zastanawiasz się nad zmianą stylu żywienia, ale nie wiesz od czego zacząć? Sama chęć wdrożenia poprawy w tym obszarze jest dużym krokiem do przodu. Catering dietetyczny Szczecin pomoże Ci w tym procesie już od samego początku. Stworzyliśmy pełnowartościowe menu właśnie dla osób takich jak Ty.

Przy wdrażaniu zdrowych nawyków żywieniowych pojawia się mnóstwo pytań. Łatwo również popełnić błędy, dlatego też pragniemy Cię od nich uchronić za pomocą dietetycznych posiłków, które są kompletowane pod okiem specjalistów. Mieszkańcy Szczecina mogą cieszyć się dzięki temu zdrowiem i komfortem.

Diety Szczecin to synonim dobrego smaku na co dzień. W naszej ofercie znajdziesz aż siedem rodzajów diet, dlatego też trafiamy do najbardziej wymagających smakoszy. Jesteś sportowcem czy może chcesz stracić nadprogramowe kilogramy? Wspieramy realizację każdego zdrowego celu.

Dieta pudełkowa Szczecin – dlaczego warto?

Większość osób wybierających catering dietetyczny Szczecin kieruje się przede wszystkim wygodą – otrzymujesz gotowe posiłki pod drzwi każdego dnia. Niektóre z nich wymagają podgrzania, ale to i tak nie jest duży wysiłek w porównaniu do przygotowywania dań od A do Z. Nie musisz chodzić na zakupy.

Stawiając na pudełka masz pewność, że otrzymane posiłki są w pełni zbilansowane. Zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony naszego dietetyka. Taka konsultacja wskaże Ci sposób odżywiania, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Uzupełnisz w ten sposób wszystkie niedobory składników.

Osoby zabiegane, które mają permanentnie napięty grafik nie muszą już martwić się o czas, który jest niezbędny do przygotowania zdrowego dania. Często w pośpiechu sięgamy po niezdrowe i pełne węglowodanów przekąski, a dzięki cateringowi nie dopuścimy do takiej sytuacji.

Być może uzupełnianie energii kalorycznymi produktami stanowi przyczynę otyłości, z jaką się borykasz? Mając przy sobie pełnowartościowe posiłki nie będzie towarzyszyło Ci uczucie głodu oraz przemęczenia. Zyskasz energię i przede wszystkim zrealizujesz swój plan, a do lata pozostało już kilka tygodni!

Dla każdego coś dobrego – catering dietetyczny Szczecin ma aż 7 rodzajów diet

Przy wyborze diety nie sugeruj się trendami ani tym, co preferuje Twoje otoczenie. Posłuchaj głosu własnego organizmu. Właściwy sposób odżywiania wraz z odpowiednią kalorycznością pomoże Ci dobrać dietetyk z zespołu diety Szczecin. Poznaj rodzaje diet, które są u nas dostępne.

Zacznijmy od diety standard, czyli najbardziej powszechnego wyboru wśród naszych klientów. Ten typ menu skierowany jest do osób pragnących wieść zdrowy tryb życia oraz dla takich, którzy chcą stracić kilka kilogramów. Posiłki typu standard wzmacniają witalność oraz metabolizm.

Efektów tej diety nie należy poszukiwać tylko i wyłącznie w wyglądzie, ale i w samopoczuciu. Właściwy sposób żywienia sprawia, że nie jesteśmy senni, ale pełni życia i energii, którą możemy wykorzystać na przykład w pracy czy w czasie wolnym. Dobra dieta to taka, która powoduje uśmiech na twarzy.

Catering dietetyczny Szczecin przewidział prozdrowotne rozwiązania również dla osób, które wykluczają pewne składniki ze swojego codziennego menu. Do najczęstszych przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania organizmu zalicza się spożywanie glutenu i laktozy, dlatego też zadbaliśmy o dietę ich pozbawioną.

Korzystając systematycznie z takiego menu pozbędziesz się uciążliwej opuchlizny wynikającej ze spożywania glutenowych i laktozowych posiłków. Osoby cierpiące na hashimoto i mające problemy w obrębie tarczycy będą uradowane takim stylem odżywiania. Codziennie funkcjonowanie stanie się prostsze.

W dzisiejszych czasach coraz więcej zwolenników ma dieta wykluczająca mięso czerwone oraz drób. Wiele osób po odstawieniu wymienionych produktów odczuwa niespotykaną lekkość oraz lepszy nastrój. W związku z tym zadbaliśmy o obecność diety pescowegetariańskiej, która to zapobiega wielu chorobom.

catering dietetyczny szczecin
Zdrowie w Pudełku | Catering dietetyczny Szczecin

Zdrowie w Pudełku – catering dietetyczny Szczecin

Dieta pudełkowa Szczecin w wersji pescowegetariańskiej charakteryzuje się zredukowaną zawartością cholesterolu, tłuszczu i kwasów nasyconych. Osoby korzystające z niej mają nie tylko smukłą sylwetkę, ale i są obarczone mniejszym ryzykiem zachorowania na cukrzycę typu II czy raka.

Do pozostałych sposobów na zdrowie jakie znajdziesz na naszej stronie zalicza się także dieta sport, czyli menu zwiększające sprawność fizyczną oraz post warzywno-owocowy dla osób pragnących oczyszczenia z toksyn. Należy pamiętać, że drugi typ żywienia powinien być stosowany tymczasowo.

Dieta niskowęglowodanowa to z kolei ukłon w stronę osób borykających się z insulinoopornością, zaburzonym lipidogramem oraz cukrzycą. Jak sama nazwa wskazuje ilość cukrów jest tutaj ograniczona do bezpiecznej ilości, która nie powoduje skutków ubocznych.

Ostatnią propozycją z naszej strony jest Office Box, czyli 3 posiłki dziennie dla zabieganych pracowników biura, w tym także tego domowego. Zachowasz dzięki nim smukłą sylwetkę oraz zdrowie przy pracy w trybie siedzącym oraz bez wykluczania składników, o których wspomnieliśmy wyżej.

Jak już możesz zauważyć, diety Szczecin podchodzą kompleksowo do potrzeb klientów. Stawiamy poprzeczkę wysoko, aby przywożone posiłki smakowały każdemu. Stanowimy dowód na to, że pudełka dietetyczne nie kojarzą się z katorgą, a przyjemnością. Jaki typ diety wybierasz?