Jak działamy?

Usłyszane kiedyś hinduskie przysłowie „przy złej diecie medycyna jest bezsilna, a przy dobrej diecie medycyna jest zbyteczna” stało się zalążkiem myśli o zajęciu się bliżej tematem zdrowego odżywiania. W miarę zdobywania wiedzy na ten temat uświadamialiśmy sobie, że niestety przygotowanie pełnowartościowych dań wymaga sporej umiejętności i czasu, którego często brakuje.

Catering dietetyczny Szczecin Zdrowie w Pudełku – postanowiliśmy zrobić wielki ukłon w stronę wszystkich osób świadomych korzyści płynących ze zdrowego odżywiania, a także, a może nawet przede wszystkim, w stronę osób borykających się z wszelkiego rodzaju dolegliwościami, jak np. alergie i nietolerancje pokarmowe, choroby autoimmunologiczne itp., i przygotowaliśmy optymalny zestaw 5 posiłków na cały dzień.

Aby mieć pewność, że nasze menu jest opracowane zgodnie z najlepszą wiedzą na temat zasad żywienia oraz zaleceniami lekarskimi dla różnych grup odbiorców, zaprosiliśmy do współpracy najlepszą dietetyczkę w Szczecinie, panią Katarzynę Narodowską (wg oceny na portalu „znany lekarz”), która przygotowała dla Was pełen wachlarz różnego typu diet. Wiemy również, że nasze posiłki oprócz dostarczenia wartości odżywczych dla organizmu muszą być bardzo smaczne!

I tutaj wkracza do akcji nasz szef kuchni , dla którego gotowanie, to nie tylko praca ale pasja, która daje satysfakcję i wielką radość – zarówno dla Niego, jak i wszystkich, którzy próbują Jego przysmaków. Kucharz zadba o to, aby zestaw posiłków odbieranych każdego dnia rano był dla Was okazją do odkrywania nowych smaków i zawsze miłą niespodzianką :-). Dodatkowym czynnikiem składającym się na najlepszą jakość posiłków są świeże produkty, w które codziennie zaopatrujemy się u lokalnych dostawców, wspierając przy okazji ich działalność.

Sprawdź, gdzie dostępna jest nasza dieta pudełkowa!

Powody dla których warto wybrać catering dietetyczny Szczecin Zdrowie w pudełku

  • Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze diety pudełkowej, proponujemy wizytę u naszego dietetyka, który dobierze dla Ciebie optymalną, dobrze zbilansowaną dietę.
  • Jeśli wiesz, jakiej diety pudełkowej potrzebujesz, możesz w prosty sposób złożyć zamówienie przez naszą stronę www bądź telefonicznie.
  • Jeśli nie wiesz, czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie wypróbuj nasz zestaw testowy w atrakcyjnej cenie 39 zł.
  • Wybierasz rodzaj diety pudełkowej, okres, kiedy chcesz otrzymywać posiłki, kaloryczność oraz podajesz godzinę, do której mamy dostarczyć zamówienie. Masz możliwość otrzymania dostawy pod drzwi lub do rąk własnych.
Zobacz jakie mamy diety Zamów dietę już teraz